İngilizce Türkçe Çeviri Hizmeti

NGU Movies

NGU Movies olarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerin arasında çeviri hizmetleri de bulunmaktadır. Başta İngilizce çeviri hizmeti olmakla beraber diğer bir çok dillere çeviri hizmeti sağlanmaktadır. Oyununuzun genel gereksinimlerinin yanlış ellerde yanlış kelimeler tarafınca heba olmasına göze almayın. Doğru hizmetin sizlere sunulması için ekip üyelerimizin vereceği muazzam çeviri hizmetinden yararlanın. Silkroad Online, Metin2, Knight Online ve diğer tüm MMORPG oyunlarına yönelik çeviri hizmeti sunulmaktadır. Çevirinizin ücreti çevrilmesi istenilen metnin kelime hacmine göre hesaplanmaktadır. Fiyatlandırmadan ziyade oyunun terimlerine hakim olabilmek kriterlerin en başında gelmektedir. Her oyuncu ve oyuna hitap eden doğru dil, üslup ve terimler ile yazılarınızda kitlelere hitap eden doğru çeviri hizmeti sunulmaktadır.

MMORPG Bizim

Silkroad Online

Silkroad Online’a dair yapılması planlanan doğru çevirinin farkına varmanızı sağlayacağız. Hizmetlerimizde oyununuza değer katan doğru çevirinin, doğru kitlenin ve doğru hitap biçiminin ön planda olmasına dair hizmet bütünlüğünü NGU Movies ile fark edin.

Silkroad Online

Metin2’nin efsanevi oyuncularına, efsanevi dil çevirisi hizmeti sunuyoruz. Global bir oyuna yönelik yapılması planlanan ve değerlerinizi en doğru şekilde yansıtan oyun içi özelliklerinizi bütünleştiren ve kitlenizi sizlere kazandıran algı dolu çevirimizin farkını hissedin.

Knight Online

Knight Online’a değer veren ve nostaljik oyun biçimi ile mmorpg oyun kitlesine farklı bakışlar kazandıran çevirilerimizi doğru olarak vurguluyoruz. Sizlere boş kelimeler yerine, dolu dolu çevirinin doğru oyunculara ulaştırmasını vaat ediyoruz. NGU Movies yanınızda…