Hakkımızda

Hakkımızda
Memnuniyet
Farkımız
Hakkımızda
NGU Movies ile kalite,
özgünlük ve profesyonel
hizmetin farkını hissedin!

NGU Movies 2010 yılı içerisinde kurulmuş ve hizmetlerine profesyonel olarak oyun kategorisi üzerinden devam etmektedir. Verilen hizmetlerin her birine ayrı emek sarf etmekle birlikte hizmet kapsamının genişliği sayesinde MMORPG oyuncuları tarafınca tercih edilir olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana hizmetlerimize Superartsoffical, Silkroad Grafik, Metin2 Grafik, NGU Edit gibi isimler ile hizmetleri sürdürmüş bulunmaktayız.

NGU Movies olarak hizmetlerimiz; Oyun içi ve oyun dışı çalışmalar, Afiş tasarımlar, Tanıtım Konuları, Sosyal Medya Tasarımları, Global Dilde Çeviri Hizmeti, VDS-VPS Deticated Sunucu Hizmetleri, Video Montaj ve Edit Hizmetleri, Oyun’a/Sunucu’ya Özel Hikaye Sunumu, Google ve Sosyal Medya Reklamları, Oyun Tanıtım Seslendirmeleri, Oyun İçi ve Dışı Müzik Hizmeti ve Forum Tanıtımları gibi daha bir çok hizmete yönelik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Memnuniyet
Kaliteden ödün vermemek
mutlu ve memnun müşteri
kitlesi demektir!

Kuruluşumuzdan bu yana hizmet sürecimizde aksaklık olmaması adına verilen hizmetlerimize her daim kurumsal açıdan bakmış bulunmaktayız. Bu bizlere ve en önemlisi sizlere kalitenin doğru adresi olarak seçicilik kazandırmıştır. Piyasada MMORPG üzerine genel kitlere hitap eden firmalar bulunmamaktadır. Hizmet sürecimizin başlangıcından bu yana 400’den fazla referans gösterebileceğimiz müşteri kitlemiz ile zirvedeki konumuzu korumaktayız. 800’ü aşkın oyun tasarım çalışmalarımız ile oyun dünyasında genel imzamızı sergilemekteyiz.

Global hizmet anlayışımız sayesinde verdiğimiz hizmetlerin tüm dünya geneline yayılmasını hedeflemekteyiz. Farklı oyun ve kategorilere ait hizmet seçeneklerimiz sayesinde memnun müşterilerimiz ve kitlemiz olmuştur.

Farkımız
Para için yapılan çalışmadan
ziyade, memnuniyet için
yapılan çalışma ön plandadır!

NGU Movies stüdyomuzun kuruluşundan bu yana farkımızı ön planda tutmaya çaba gösterdik. Herkes hizmetlerini ücreti mukabilinde ücret için yaparken, bizler memnuniyet ve referans adına yapar olduk. Kim kötü hizmet veren birisiyle çalışmak ister ki? Sanatımızı ve zanaatkar hizmetlerimizi her geçtiğimiz gün teknolojinin ve isteklerin doğrultusunda geliştirerek Silkroad Online, Metin2, Knight Online ve diğer tüm MMORPG oyun kitlesine yönelik çalışmalarımızı kat ve kat arttırdık.

Tercih edilen bir isim varsa tesadüf olamaz. Farkımız tarzımızdan ziyade, hizmetlerimize verdiğimiz değerlerdir. Ödeme yönteminde sunduğumuz büyük fırsat sayesinde taksit seçeneği ile online ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Geniş yelpazeli ödeme seçenekleri, üstün hizmet, hızlı teslimat ve daha bir çok imkanımız ile bizler lideriz.

NGU

Dijitalleşen dünya da oynanan oyun ve oyunların kitlesi her geçen gün artmaktadır. Platformlar üzerinde oluşan yoğun isteklerin çözüme kavuşması adına NGU Movies olarak destek sağlıyoruz. Projelerinizin gelişimine olan çözüm odaklı bakışımız sayesinde oyununuza olan proje, programlama, tasarım, animasyon veya sanatsal görseller ile eşlik ediyoruz. Global hizmet anlayışımız sayesinde tüm dünyayı kapsayan hizmet seçeneklerimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Kitlemize olan hitap adına ekip üyelerimizi her geçen gün arttırmakta ve yenilikçi fikirleri uygulamaktayız.
10 +
yıllık hizmet
600 +
video hizmeti
800 +
oyun tasarımları
400 +
memnun müşteri

Bizleri etiketleyin #ngumovies